Aktualności szkoły

Aktualności naszej szkoły


17 stycznia 2022

Bezpieczni na stoku.

Drodzy Uczniowie! Zadbajcie o własne bezpieczeństwo również w czasie korzystania ze stoków narciarskich. Oto kilka prostych rad stworzonych dla Was przez uczniów klas ósmych na lekcji edukacji dla bezpieczeństwa.
10 stycznia 2022

Koncert Kolęd i Pastorałek

W sobotę 15 stycznia w naszym kościele już 11 raz z kolei nauczycielom naszej szkoły przy współpracy z kapłanami udało się zorganizować Koncert Kolęd i Pastorałek.
26 grudnia 2021

Bezpieczni na lodzie

Drodzy Uczniowie, zadbajcie o swoje bezpieczeństwo i swoich bliskich zimą w czasie wolnym od zajęć w szkole. Omijajcie zamarznięte zbiorniki wodne!
12 grudnia 2021

Szlachetna Paczka 2021

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli” Albert Schweitzer Po raz piąty Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SCES, Grupa Apostolska i kapłani oraz mieszkańcy Tylicza przyłączyli się do Szlachetnej Paczki.
6 grudnia 2021

Trzymaj Formę w Mikołajki

"Trzymaj Formę w Mikołajki" - pod takim hasłem uczniowie i nauczyciele rozegrali dziś Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo SCESZ Tylicz.
30 listopada 2021

Listopad w przedszkolu

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości. Udział Przedszkolaków w szkolnej akademii i w akcji „Szkoła do Hymnu”
29 listopada 2021

Wizyta strażaka w naszej szkole

W poniedziałek 29 listopada na lekcjach edukacji dla bezpieczeństwa w klasach VIII a i VIII b gościł pan Dariusz Kieblesz - strażak
20 listopada 2021

My już byliśmy

W ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę” 19 listopada 2021 r. odbyła się wycieczka do Krakowa. Wzięło w niej udział 50 uczniów z klas 1-3.
18 listopada 2021

Szkolne mistrzostwa tenisa stołowego dziewcząt i chłopców.

18 i 25 listopada 2021r. w ramach promowania aktywnego spędzania czasu wolnego i motywacji uczniów do integracji i sportowej rywalizacji nauczyciele WF zorganizowali dla chętnych dziewcząt […]
17 listopada 2021

Ślubowanie klasy pierwszej.

17 listopada w Szkole Podstawowej w Tyliczu odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia.
15 listopada 2021

Pokazowe treningi piłki nożnej w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu trenerzy Damian Kantor i Arkadiusz Sajdak przeprowadzili trening ogólnorozwojowy z elementami piłki nożnej dla młodszych uczniów naszej szkoły.  Zajęcia miały na celu zachęcić młodzież […]
11 listopada 2021

Obchody Święta Odzyskania Niepodległości.

Z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas 7a i 7b przygotowali montaż słowno-muzyczny „Droga do Niepodległości”. Przedstawienie przypomniało losy naszego kraju podczas zaborów […]
Skip to content