Maj w przedszkolu

Sportowe sukcesy naszych uczennic!
29 maja 2024
Dzień Dziecka w przedszkolu
4 czerwca 2024
Sportowe sukcesy naszych uczennic!
29 maja 2024
Dzień Dziecka w przedszkolu
4 czerwca 2024

6 maja w naszym przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEK. Z tej okazji, nasze przedszkolaki wybrały się do Szkolnej Biblioteki w Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu . Pani Sylwia i gościnnie pani Basia z Publicznej Biblioteki w Tyliczu opowiedziały nam o swojej pracy. Dziękujemy bardzo panią za spotkanie ❤️ a także brali udział w Warsztatach z Animacje z ciocią Moniką Eco toreb.

 8 Maja nasze przedszkole odwiedziła Pani Agata , która jest trenerem siatkówki UKS Dwójka Krynica Zdrój.Dzieci dowiedziały się czym zajmuje się trener siatkówki oraz jak wygląda trening siatkarza.
 Dziękujemy bardzo Pani Agacie za poświęcony czas ❤ 
10 maja Nasze przedszkolaki wykonały majowe zadanie w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Dzieci Uczą Rodziców- "sensoryczne pudełko " 
23 maja Nasze przedszkolaki wzieli udział w kolejnych zajęciach w ramach Ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Dzieci Uczą Rodziców.
🇪🇺🇵🇱"Polska i Europa - razem przez 20 lat!".Przedszkolaki zdobyły informacje dotyczące Unii Europejskiej oraz jej wpływu na Polskę.
🇪🇺🇵🇱
Wzieli udział także w dwóch Warsztatach z Robotyki.
❤️❤️❤️❤️"Mama i tata- najpiękniejsze słowa świata"❤️❤️❤️❤️❤️ 24 maja nasze przedszkolaki świętowali z swoim rodzicami wyjątkowy dzień "Dzień Mamy I Taty "
Życzymy wszystkim rodzicom zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieci ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
Skip to content