Piłki dla Afryki

22 listopada 2022
V Międzyszkolny Przegląd Pieśni Patriotycznych
26 listopada 2022
22 listopada 2022
V Międzyszkolny Przegląd Pieśni Patriotycznych
26 listopada 2022

Szanowni Państwo,

Prowadzimy akcję społeczną „Piłki dla Afryki”, w ramach której przekażemy materiały edukacyjne i sprzęt sportowy dla dzieci ze szkoły Loltepes w Tanzanii. Sukces akcji w 100% zależy od wysokiej frekwencji uczestników. Bardzo liczymy na Państwa pomoc w dotarciu do jak najszerszego grona odbiorców.

Serdecznie prosimy o udostępnienie poniższej informacji wraz z linkiem do strony wydarzenia na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. 

Przy publikacji niniejszej informacji mogą Państwo dowolnie korzystać z materiałów graficznych dostępnych pod adresem:https://drive.google.com/drive/folders/1ZuK7GRYUxydNAJql8lU0ZMAoPok_IW9Z

Z góry serdecznie dziękujemy!

Lubisz oglądać mecze? Chcesz zaangażować się w święto futbolu nie tylko poprzez kibicowanie naszej reprezentacji? Ta akcja powinna Cię zainteresować!

Co powiesz na quiz wiedzy o mistrzostwach świata w piłce nożnej? Trzydzieści pytań o najlepszych strzelców, wyniki meczów i najskuteczniejszych bramkarzy. Zapytasz: gdzie w tym wszystkim pomoc potrzebującym? Otóż 100% dochodu z reklam, które zobaczysz w czasie rozwiązywania konkursu, wesprze akcję wysyłki sprzętu sportowego dla dzieci z Tanzanii! 

Quiz możesz rozwiązać tutaj: https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afryki

To będzie Twoja cegiełka wspierająca fantastyczną pracę, jaką od 2017 r. wykonuje w Afryce Marcin „Hanys on Tour” Kupczak. Jego pełna pasji działalność, łączącą edukację i sport, umożliwiła wybudowanie kilku boisk, na których prowadził treningi piłkarskie, a nawet remont szkoły w Loltepes – małej wiosce w środkowej Tanzanii. To właśnie tam trafi sprzęt kupiony za zgromadzone dzięki konkursowi pieniądze. 

Jest to wydarzenie o charakterze międzynarodowym. Prowadzone jest jednocześnie w 14 krajach! 

Zastanawiasz się, jak możesz dodatkowo pomóc? Przekaż tę informację dalej – wyślij znajomym, udostępnij na swoich mediach społecznościowych. Przekonajcie się, kto z Waszej ekipy jest największym znawcą futbolu! 

Sukces całej akcji jest w Twoich rękach! Dla Ciebie to tylko kilka kliknięć, trochę dobrej zabawy, a dla dzieci w Tanzanii oznacza niepowtarzalną szansę na rozwijanie pasji.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z wyrazami szacunku
Zespół Mathematics.live i Dyktanda.pl

Skip to content