ROK SZKOLNY 2020/2021

ROK SZKOLNY 2019/2020
10 września 2019
Laboratoria Przyszłości
22 kwietnia 2021
ROK SZKOLNY 2019/2020
10 września 2019
Laboratoria Przyszłości
22 kwietnia 2021

"Razem dla Góry Parkowej"

8 maja 2021r. młodzież naszej szkoły włączyła się w akcję "Razem dla Góry Parkowej" zorganizowanej przez grupę krynickich radnych i wspólnie z  mieszkańcami gminy,  strażakami Ochotniczych Straży Pożarnych z Muszynki, Mochnaczki Wyżej i Mochnaczki Niżnej,  baletnicami z Krynickiego Studia Baletowego oraz przedstawicielami Szlachetnej Paczki sprzątaliśmy Krynicki Park Zdrojowy.

gramy z radością  WYGRYWAMY !!! 29 Finał WOŚP 31 stycznia 2021r. finał z głową

Wolontariusze naszej szkoły już po raz kolejny  dzielnie kwestowali na ulicach Tylicza i Muszynki na rzecz WOŚP. Pomimo wielu ograniczeń i trudnego czasu dla nas wszystkich związanych z pandemią spotkali się z wielką życzliwością i ofiarnością lokalnej społeczności i nie tylko. Uzbierano kwotę 4052.63 zł. Cieszymy się z naszej cegiełki, która wesprze dziecinne oddziały laryngologii, otalaryngologii i diagnostyki głowy. Gratulujemy i dziękujemy. Do zobaczenia w przyszłym roku!!!

"Ten świat potrzebuje nowego rodzaju armii - armii życzliwości. " - Cleveland Amory

SZLACHETNA PACZKA 2020

Kolejny raz Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SCES, Grupa Apostolska i kapłani oraz mieszkańcy Tylicza włączyli się do  XX już edycji  Szlachetnej Paczki aby pomóc  Rodzinie, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych.

Zaangażowanie  klas wraz z wychowawcami i rodzicami pomimo trudnej sytuacji przeszło najśmielsze oczekiwania. Ogromnym sercem wykazali się również parafianie podczas zbiórki do puszek przy kościele oraz zostawiając różne produkty w koszu wystawionym w tym celu w Delikatesach Centrum.

Z uzbieranych produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, przyborów szkolnych oraz zakupionej odzieży zimowej,  obuwia, kołder, poduszek, pościeli, koców i garnków wolontariusze przygotowali 26 paczek. Wszystko to 11 grudnia zostało przewiezione do magazynu w Nowym Sączu a 12 grudnia Paczka dotarła do rodziny.

Rodzina była zaskoczona i bardzo wzruszona ogromną ilością prezentów. Cieszymy się, że kolejny raz udało nam się w tym pięknym, choć bardzo trudnym tego roku, przedświątecznym okresie sprawić tyle radości rodzinie w potrzebie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za włączenie się w tegoroczną akcję.

Skip to content