ROK SZKOLNY 2022/2023

Październik w Przedszkolu
6 listopada 2022
Laboratoria Przyszłości – wrzesień’22
6 listopada 2022
Październik w Przedszkolu
6 listopada 2022
Laboratoria Przyszłości – wrzesień’22
6 listopada 2022
Góra Grosza
Kolejny raz przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły wzięli udział w charytatywnej akcji "Góra Grosza". Uzbieraliśmy 26 kg monet, co dało kwotę 363,25 zł, które zostały przekazane na cele Towarzystwa Nasz Dom pomagającego dzieciom w trudnej sytuacji rodzinnej.
XXXI Finał WOŚP
Jak co roku nasi wolontariusze kwestowali na rzecz WOŚP. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę to tego dzieła i wesprzeć walkę z sepsą.W tym roku uzbieraliśmy 8843 PLN i 13.5 EUR. Dziękujemy!!! GRATULACJE DLA WOLONTARIUSZY!!!
Akcja "Pomóż i Ty"
Wspierając Fundację "Pomóż i TY" wśród uczniów rozprowadzono kaledarzyki w cenie 5zł.
Świąteczne Kartki Dobroczynne
Tego roku nasze wolontariuszki rozprowadziły kartki bożonarodzeniowe i wielkanocne wśród uczniów i nauczycieli wspierając Fundację Sunsum Corda – w kwocie 197 zł
Andrzejki w przedszkolu
Nasze wolontariuszki przygotowały i przeprowadziły wróżby i zabawy andrzejkowe dla przedszkolaków.
Szlachetna Paczka
Po raz szósty Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SCES, Grupa Apostolska i kapłani oraz mieszkańcy Tylicza przyłączyli się do Szlachetnej Paczki.Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów wraz z wychowawcami i rodzicami, indywidualnych rodzin oraz ogromną ofiarnością parafian podczas zbiórki pieniędzy do puszek przy kościele, a także zbiórki produktów trwałych w Delikatesach Centrum kolejny raz udało się obdarować dwie Rodziny. Z uzbieranych produktów i zakupionych rzeczy wolontariusze przygotowali 21 paczek dla jednej i 14 paczek dla drugiej rodziny. Wszystko to 9 grudnia zostało przewiezione do magazynów w Krynicy- Zdroju i Nowym Sączu a 10 grudnia Paczki dotarły do Rodzin. Radości i wzruszeniom przy rozpakowywaniu prezentów nie było końca. Cieszymy się, że kolejny raz udało nam się w tym pięknym, choć nadal trudnym, przedświątecznym okresie dać nadzieję i wywołać uśmiech na twarzach ludzi, którym jest trudniej w życiu. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za włączenie się w tegoroczną akcję.
Uczniowie dla zwierząt
Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wspierają schronisko dla zwierząt w Krynicy Zdroju. Z okazji Światowego Dnia Zwierzat na terenie placówki odbyła się zbiórka karmy. Akcję koordynowały uczenice klasy 6 a opiekę nad całością sprawowała Pani Dyrektor. 18 października karmę przewieziono do schroniska gdzie uczennice mogły przez chwilę pobyć ze zwierzakami.
Skip to content