ROK SZKOLNY 2023/2024

Turniej mini siatkówki
21 lutego 2024
Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 – przedszkole i klasa I
26 lutego 2024
Turniej mini siatkówki
21 lutego 2024
Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 – przedszkole i klasa I
26 lutego 2024

XXXII Finał WOŚP
W niedzielę 28 stycznia Wolontariusze naszej szkoły kwestowali na terenie Tylicza na rzecz 32 Finału WOŚP. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców i wczasowiczów udało się uzbierać tego roku 8807,38 zł. Dziękujemy !!!

Szlachetna Paczka
Po raz siódmy Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SCES, Grupa Apostolska i kapłani oraz mieszkańcy Tylicza i Muszynki przyłączyli się do Szlachetnej Paczki. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów wraz z wychowawcami i rodzicami, indywidualnych rodzin oraz ogromną ofiarnością parafian podczas zbiórki pieniędzy do puszek przy kościele, a także zbiórki produktów trwałych w Delikatesach Centrum kolejny raz udało się obdarować dwie Rodziny. Z uzbieranych produktów i zakupionych rzeczy wolontariusze przygotowali 27 paczek dla jednej i 16 paczek dla drugiej rodziny, które 16 grudnie zostały przekazane Rodzinom. Dziękujemy za każdą formę pomocy!

Uczniowie dla zwierząt
Szkolne Koło Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizowało zbiórkę karmy i akcesoriów dla psów i kotów, które zostały przekazane do Krynickiego Schroniska. Dziękujemy za włączenie się do akcji wszystkim miłośnikom zwierząt.

Wolontariusze dla Seniorów

W sobotę 20 października nasi uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu pomagali w przeprowadzeniu Spartakiady Sportowej organizowanej w Tyliczu. W zawodach uczestniczyło 7 zespołów z terenu gminy i gościnnie 3 zespoły ze Słowacji. Nagrodą w turnieju był Puchar o Mistrzostwo Gminy Krynicy-Zdroju.

Skip to content